Warsztaty z dramy podczas Senior Movie 2019!

Warsztaty z dramy podczas Senior Movie 2019!

Zapraszamy na warsztaty z dramy które odbędą się 15.09 2019 w godz. 12.00-14.30 podczas festiwalu Senior Movie w CKE Stara Rzeźnia. Warsztaty podczas których może wydarzyć się wszystko. Uczestnicy będą mieli okazję poznawać siebie, odkrywać swoje zasoby i spotykać się z innymi w sposób niebanalny i zaskakujący. Drama to metoda pracy z grupą, która wykorzystuje techniki aktywizujące, teatralne, pracy z ciałem odgrywanie ról, tworzenie opowieści i metafor.

Prowadzenie:

Asia Brzezińska – arte-terapeutka, germanistka, Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, dyplomowana Make Up Artist, i jednocześnie od prawie 10 lat rzemieślnik teatralny w teatrze Lalek PLECIUGA. Swoje zacięcie do pracy z ludźmi realizuje poza pracownią w szeregach zajęć plastycznych, arteterapeutycznych i warsztatowych. Entuzjastka formy pracy w grupie za pomocą technik dramowych.

Agnieszka Michalska – socjolog, terapeuta, ukończyła Szkołę Trenerów Dramy oraz Studium Terapii przez Sztukę w Teatrze Ludowym w Krakowie oraz szereg innych szkoleń z zakresu pracy z grupą. Ma 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, dramy, terapii. Realizatorka projektów z zakresu edukacji filmowej dla młodzieży i seniorów.

Zapisy: ngokamera@gmail.com lub 505747390 – ilość miejsc ograniczona.

Udział bezpłatny.